درباره این سو آن سو

این سو آن سو وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی های املاک و مستغلات است که در آن مالکین و مشاورین املاک آگهی های فروش، رهن و اجاره انواع املاک با کاربری های متنوع آپارتمان مسکونی، اداری، تجاری، ویلا، زمین، کلنگی، باغ و باغچه، انبار و سوله را منتشر کرده و توسط هزاران نفر در سراسر کشور دیده میشوند. ما، میان افراد مرتبط در زمینه املاک اعم از مالکین، خریداران ، مستاجران و مشاورین املاک ارتباط برقرار می کنیم. این سو آن سو سایتی است که هر فردی، با توجه به بودجه مورد نظر خود چه برای استفاده شخصی وچه به عنوان  یک سرمایه گذار در حوزه املاک، که به دنبال خرید و اجرای یک پروژه جدید است، به آسانی میتواند از آن استفاده و بهره مند گردد .

چگونه فعالیت خود را آغاز کردیم؟

 INSOOANSOO.COMدر سال 1392 با هدف ارائه راهکاری نو و تسهیل در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات و ارتباط با مشاورین املاک و جویندگان ملک از طریق سایت آغاز به کار کرد و برای تسهیل استفاده افراد، اپلیکیشن آن ایجاد و از طریق App Store و Google Play و کافه بازار در اختیار کاربران قرار گرفت.

همچنین سایت این سو ان سو در سال 1395 در جشنواره وب ایران به عنوان کاندیدای بهترین سایت در نیازمندی های عمومی حوزه ساختمان معرفی گردید.

 

اصول این سو آن سو

دیگر نیاز نیست در ترافیک سنگین شهر با تحمل گرما و سرما و مشکلات متعدد و صرف وقت و انرژی ارزشمند خود در سراسر شهر به دنبال ملک مورد نظر باشید. شما می توانید با خیال راحت و اطمینان به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، با استفاده از سایت یا اپلیکیشن این سو ان سو و فشردن چند دکمه ملک مورد نظر خود را پیدا کنید..